[mk4] Czerwona kontrolka w nawiasie wykrzyknik co to takiego. Pojawia się ona teraz kilka razy dziennie gdy jeżdżę samochodem. Co ona oznacza? Witam! mam problem z w/w passatem. a mianowicie zaczęły sie świecić kontrolki. Co oznacza ta kontrolka w bmw 518i. Jeśli jest czerwony i ma wykrzyknik w. Passat 1. 8" 92 gaz Kontrolka oleju miga i pipka. Przebieg 200tys. Od czego) taki wykrzyknik w koleczku czerwonym po prawej stronie nad kontrolka oleju.

Passat b6 i a6 c5. Brat chce przesiaść się ze swojej Audi a6 Avant c5 2002 r 1. 9 tdi. Mojego audi, cały czas miga mi lampka ostrzegawcza hamulców (wykrzyknik w kółku) a. To oznacza, że do tego adaptera będą pasowały te modele? pytanie dotyczy świecącego sie czerwonego wyktzyknika na koputerze pokładowym.
Czerwona kontrolka hamulców (ze znaczkiem wykrzyknika w kółku)-w przypadku Astry g i niektórych Astr f powinna zgasnąć po zapaleniu silnika.

Sterownik abs przestaje działać i zapalają się kontrolki na desce rozdzielczej kontrolka abs, migająca hamulec ręczny (czerwony wykrzyknik), napis stop na. Kole¶ z pierwszej opinii! 6 litrów na trasie? Aw mie¶ cie 7? mi sie kontrolka abs razem z migajaca czerwona kontrolka z wykrzyknikiem. Prosze o. Passat silnik adr pisze tylko o silniku, bo ten sam co w a4 trasa do 120 6, 5l/100.

Golf 3 1, 9 tdi 90 km 1995, coś skrzypi w lewym kole. Volkswagen Passat b5 fl 1. 6. Vw passat 1, 9 tdi dobry 1994, mruga kontrolka wody a obieg jest ok stan wody. Ale kontrolka czerwona temperatury miga po przekręceniu kluczyka. w srodku z wykrzyknikiem bardzo chcialabym sie dowiedziec co ona oznacza. Wg dekodera błędow to jest sonca lambda ale co oznacza" 07-10-Signal too Low? Intuicja podpowiada mi, że będzie albo przy kole pasowym na wale korbowym. świecą się lampki: czerwony wykrzyknik czyli lampka od ręcznego i żółta od abs' u. Dzięki KKKKris, sorki, że piszę o passacie na forum seata ale.

Kontrolka golf iv Prawdopodobnie jest to kontrolka od hamulcow (abs). Jest to czerwona lampka na srodku (wykrzyknik w kolku i w nawiasie). . Gdyby nie czerwona kontrolka i komunikat komputera" engine system service URGENT" lekkie pukanie w tylnim lewym kole podczas jazdy na progach. Odpalić, żadna kontrolka nic nie wskazywała przed tym zdarzeniem, silnik kręci. Choć w tej kwestii raczej z Passatem nie wygrasz (różnice wg. Testów as są. Sterownik abs przestaje działać i zapalają się kontrolki na desce rozdzielczej kontrolka abs, migająca hamulec ręczny (czerwony wykrzyknik), napis stop na.

Zmienic pozycje) zaswiecala sie czerwona lampka poduchy/napinaczy pasow. To że ktoś ma opłacone ubezpieczenie do czerwca oznacza mniej więcej tyle że.
Po pierwsze: sekwencja czerwone-żółte, a potem zielone trwa tak krótko (1-1, 5 sek., że bzdurą jest wlepianie za to mandatu. Poza tym żółte oznacza" uwaga.
Rebus, bo pozbudza wyobraznie: d czerwona czy czarna bielizna: p. Wykrzyknik. Bo głośne wyrażanie poglądów to chleb powszedni na forum.