Re: Biały śłuz-czy to objaw ciąży. a ja powiem ze sluz masz i ból brzucha. Dni płodne przypadają między 9 a 16 dniem cyklu co oznacza, że podczas okresu . Witam: wiem że kiedyś było coś o tym ale nie umie znaleźć. Co to oznacza jeśli dziewczyna ma biały śluz? Miała go około 3 dni. Teoretycznie jeśli miałabyś ażurowe majtki i na nich śluz płodny przez który. 10 dni to oznacza to że owulacja była, a jeżeli temperatura w ogóle nie. Mam dookoła brodawek takie białe guzki oraz temperature 37, 1 stopni czy te. 22 Sty 2010. Nie miałam jeszcze miesiączki, a z pochwy wydobywa mi się biały śluz. Nie ma zapachu oraz jest tylko biały i lepki. Nic mnie nie swędzi, 23 Kwi 2010. Chciałabym wiedzieć co oznacza biały śluz z pochwy a na dodatek. Biały galaretowyty śluz oznacza raczej czas już po owulacji przed.

Niech mi ktoś wreszcie powie co oznacza biały śluz? Na forum jedni mówią że to oznaka dni płodnych inni że dni niepłodnych albo że to znak że przechodzi.

Niech mi ktoś wreszcie powie co oznacza biały śluz? Na forum jedni mówią że to oznaka dni płodnych inni że dni niepłodnych albo że to znak że przechodzi. Biały śluz od dłuższego czasu. Biały śluz od dłuższego czasu. Chciałabym wiedzieć co oznacza biały śluz z pochwy a na dodatek nieprzyjemnie pachnie. Ale dzisiaj oprócz domieszki krwi pojawił się biały śluz, właściwie taka. Erytrocyty: 5-10 Bakterie: liczne śluz: dość liczne pasma czy to oznacza coŚ. 22 Sty 2010. Nie miałam jeszcze miesiączki, az pochwy wydobywa mi się biały śluz. Nie ma zapachu oraz jest tylko biały i lepki. Nic mnie nie swędzi, Mam pytanie kochałam się z chłopakiem i doszedł we mnie teraz obawiam sie że mogę być w ciąży proszę powiedzcie mi co może oznaczać biały gęsty śluz jest.
To oznacza, że od trzeciego dnia podniesionej temperatury do pojawienia się. Mam pytanie mam ten biały śluz już od 9 miesięcy kiedy dostane miesiączke? Biały śluz przez cały cykl Witam: Mam takie pytanie. Przez cały cykl mam biały nierozciągliwy śluz, wyglądający na ten niepłodny. Nie wiem czy to oznacza.


. Młodych-Inne-jeśli leci mi biały śluz to oznacza ze okres się zbliża? jeśli leci mi biały śluz to oznacza ze okres się zbliża? czy to coś innego.

Pozostałe-Biały śluz od dłuższego czasu Biały śluz od dłuższego czasu Chciałabym wiedzieć co oznacza biały śluz z pochwy a na dodatek nieprzyjemnie pachnie. Od jakiegos czasu (ok tydzien) z pochwy wydziela mi sie nie biały a taki żółtawy śluz bez jakiegokolwiek zapachu. i tu moje pytanie. Czy podczas stosunku.
Na początku cyklu jest on biały, nieprzezroczysty i nierozciągliwy. w dniu po owulacji śluz znika, co oznacza koniec okresu płodnego. . Często biały śluz, jeśli nie jest się w ciąży może oznaczać jakieś zapalenie w pochwie, bo tak jak pisze@ kasia13 w dni płodne śluz powinien . Juz dwa tygodnie zaimiast niej wystempuje bialy sluz z testu wyszlo ze. Więc brak miesiączki nie zawsze oznacza ciąża nie warto nie. Oznacza to, że co 3-4 tygodnie te kobiety są bardziej zagrożone grzybicą. To po prostu mokre majtki lub biały śluz. a jeszcze jednego dnia miałam tak. Brązowy śluz Proszę o pomoc! Mam 12 lat i nie mam jeszcze miesiączki. Od jakiegoś czasu miałam biały śluz, a teraz pojawił się brązowy. Co to może oznaczać . Normalny mocz, który jest klarowny może stać się mętny przez bakterie, krew, spermę, śluz. ph 4 moczu oznacza mocz bardzo kwaśny, pH 7 obojętny. Czerwone lub białe krwinki Prawidłowo w moczu nie powinny znajdować. Przez cały cykl mam biały nierozciągliwy śluz, wyglądający na ten niepłodny. Nie wiem czy to oznacza, że nie mam owulacji? Dziś mam 15 dzień cyklu (przy.


5 Lut 2010. w okresie zbliżającej się owulacji, zmieniają się właściwości śluzu. Staje się przeźroczysty, zasadowy co oznacza, że stwarza dogodne . Witam. Mam problem od pewnego czasu zauwazyłem biały" ślin" w kale. Co to znaczy ślin? masz na myśli śluz, takie coś jak flegma? Nasiona unoszą się na wodzie za sprawą gąbczastej osnówki oraz śluzu wydzielanego. Nazwa gatunkowa alba pochodzi z języka łacińskiego, oznacza" biały" i. Mam 11 lat i z pochwy wydobywa mi sie biały sluz co to oznacza? kiedy dostane okres czy to ma cos z tym wspólnego dokładnie to jesdynascie lat zaczynam. Witam: Mam takie pytanie. Przez cały cykl mam biały nierozciągliwy śluz, wyglądający na ten niepłodny. Nie wiem czy to oznacza, że nie mam owulacji? Dziś. Smierdzace, potliwe, popekane między palcami ale delikatnie, na klapkach bialy śluz taki jak na języku. Ogolem na te nogi, stosowalem masę lekow, jak stosowalem.

Sam fakt, że dotarł do sromu oznacza, iż opuścił on już szyjkę, otwierając ją. Omawianą zmianę trzeba notować za pomocą białego znaczka z dzieckiem, względnie za. Szczyt objawu śluzu, to jest ostatni dzień z odczuciem' ślisko' Biały śluz od dłuższego czasuChciałabym wiedzieć co oznacza biały śluz z pochwy a na dodatek nieprzyjemnie pachnie. Ze środków plemnikobójczych nie powinny.

Co oznacza biała wydzielina z pochwy? Od jakiegoś czasu z pochwy wydobywa się biała. Ta wydzielina to śluz. Ozacza, że weszłaś w okres dojrzewania. Jednak dzisiaj zauważyłam ten śluz jest mocny biały jak taki serek i bardzo rozciągliwy (nigdy wcześniej taki nie był), co to może oznaczać?

Są to m. In. Wody płodowe, złuszczone nabłonki skóry dziecka, śluz i różne. Maluszek 3miesięczny robi zielona kupke 3-4 razy na dobe co to oznacza pomóżcie. Od miesiąca robi zielono-żółte kupki z białymi kuleczkami wygląda to jak.


Biały serowaty śluz oznacza grzybicę, a nie ciążę. Radziłabym udać się do lekarza po specyfiki na tą przypadłość np. Maść i globulki Clotrimazolum . Przezroczysty śluz oznacza dni płodne. Pasek wagi. a i czytałam, że ten ciążowy jest biały. To prawda? Pasek wagi. Biały śluz w ciąży. 20 kwiecień 2010, godz. 09: 07. Czasem to białe grudki, czasem jakby woda. Brązowa wydzielina. Co to oznacza? Do wyboru są dwie pary śluz: po północnej stronie stara i mniejsza. Światło białe nad czerwonym oznacza przygotowanie, a białe– można jechać i cumować. Zauważyłam u siebie gęsty, biały śluz. Zastanawiam się, czy śluz w pochwie zmienia swoją konsystencję, kolor i zapach w trakcie cyklu, czy może oznacza.

Biały śluz od dłuższego czasu– We-Dwoje. Pl Chciałabym wiedzieć co oznacza biały śluz z pochwy a na. Śluz w kale niemowlęcia– We-Dwoje. Pl Mam problem z.
. Upławy i przy ujściu pochwy po kilku godz odkłada się biały śluz. Miałam grzybicę i wiem, co to oznacza i wiem, że czosnek nie jest.