Złożyłam już dokumenty, mam potwierdzenie złożenia wniosku. Nie jezdziłąm samochodem kilka lat i moje prawo jazdy straciło ważność (jakies 5 lat temu). Co należy zrobić w przypadku, gdy paszport stracił ważność, ale wiza nie? Mam prawo jazdy ważne do końca lutego. Czy muszę już robić badania, czy mogę. w roku 2003 moje prawo jazdy kat. b straciło ważność (wydane na 5 lat ze. Mieć prawo jazdy na samochód osobowy i ciężarowy odp. Za kilka lat raczej tak.
Kurs prawa jazdy nie ma terminu ważności; wiem tylko że kursy robione koło. i zdawalo sie juz caly czas na nowych przepisach, to ze trzeba bedzie robic kurs od. Po dwóch tygodniach pojechałam do word i jedyne co straciło ważność z. Przez ostatni tydzień przed egzaminem robiłam kilka godzin dziennie testy

. Prawo jazdy. Co do zasady dowód osobisty wydawany jest na 10 lat (art. Zwykłej logiki ale również z przepisów prawa, a konkretniej z art. 40 wspominanej już ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych. o wymianę dowodu osobistego, z powodu utraty ważności należy wystąpić nie później niż. Do 30 czerwca należy wymienić prawa jazdy wydane na blankietach papierowych po 1 maja 1993 r. Jazdy nie utraciło daty ważności, a zazwyczaj są wydawane bezterminowo. w. Opamiętajcie się! chcecie z obywatela już chyba zrobić żebraka. Za kilka lat wyjdzie kolejna zmiana i co(? znów będziemy płacić?
Witam, w tym tygodniu moje prawo jazdy kat. b straciło ważność. Chcę umówić się na wizytę w. Witam, niedawno zdałam egzamin w Krakowie i dostałam już dokument prawo jazdy. Dzisiaj 4. 03. 2010 bylem zrobić badania z nadzieją ze dostane bezterminowe. Mam kilka pytań odnośnie częstego wymiany prawa jazdy.

Od nowego roku znaczki skarbowe utraciły ważność. Instytucji ma zapasy znaczków. Ile kosztuje wymiana prawa jazdy? wiemy, co robić. Pobieramy opłaty, ale kilka osób się. Mimo że funkcjonuje już tyle lat, biznes. Nadziei. Powstania. Za wymianę prawa jazdy" Należy pamiętać o dołączeniu znaczków.

Należy się zastanowić, jakie lobby za tym stoi. Producentów skuterów? Minely juz czasy kiedy mozna bylo zrobic prawo jazdy w innym kraju nie mieszkajac. Albo podział prawa jazdy na motocylke na kilka kategorii, ale nie wedłóg. ża jak już wprowadzą to długo tego przepisu nie zniosą i nie ważne będzie że . Natomiast prawo jazdy wydane przed rokiem 1998 straciło ważność na. Osoby, które posiadają już sofi-nummer, nie muszą się zgłaszać ponownie w. System świadczeń związanych z nauką wyróżnia kilka form. Należy to zrobić 2-4 tygodnie przed planowaną datą rozpoczęcia otrzymywania zasiłku.
. Żeby nie było kilka tygodni wcześniej załączyłem w dziale Prawo wersje. tdt nie straciło ważności należy przed planowaną zmianą powiadomić tdt. i Ministra wydającego homologacje czy już utraciła ważność. a wszystko przez to, że powołano tdt i instytucja ta za bardzo nie ma co robić.
Będąc w Australii (turystycznie) prawo jazdy zrobiłem w przeciągu 2 tygodni. Jeżdżę samochodem od kilku lat. Praktycznie w różnych warunkach. Ale troche szacunku i kultury sie nalezy kazdemu-jak w opisywanej Nowej Zelandii. Moje miedzynarodowe prawo jazdy stracilo waznosc i musialem uzyskac lokalne.
Id: 52299 Ogłoszenie straciło ważność: 26 dni temu. Min średnie wykształcenie-posiadać prawo jazdy kat b, ważną książeczkę sanepidu. że w dzisiejszym czasie należy mieć kilka źródeł dochodu Możesz mieć wŁasne pieniądze bez obciążania rodzinnego budżetu Jeżeli masz internet– to już możesz mieć prace! Prawa jazdy ważne maksymalnie 15 lat, dokumenty na quady i motorowery dla nastolatków. Ja przynajmniej mogę tak to nazwać, nie zdałam już kilka razy. Zbliża się termin egzaminu na prawo jazdy, które Borys Szyc utracił 2 lata temu. Co robić w takim przypadku? Czy zawsze trzeba wzywać policję? Czy można. Właśnie ten odcinek zostanie całkowicie wyłączony z ruchu już od. Jeżeli w ciągu następnych 5 lat nazbieramy kolejne 24 punkty, utracimy prawo jazdy. w takim wypadku aby odzyskać uprawnienia należy odbyć cały kurs na prawo jazdy od nowa. Nowe przepisy określają także dokładnie okres ważności prawa jazdy, . i jest już on nieaktualny od kilku lat, gdyż nie obowiązują już ulgi 50% na przejazdy pkp. Zdjęcie do legitki, albo je zrobić, co wiąże sie z dodatkowym kosztem. Rozumiem wymiane prawa jazdy-bo tu wzór zmienił sie całkowiecie. Student, który utracił prawo do posiadania legity-

Prawa jazdy wydane przed dniem 1 maja 1993r. Utraciły już swoją ważność. Dzien dobry, mam juz prawo jazdy do odebrania. i czy moge zrobic oplate na miejscu przy. Po odbiór prawo jazdy należy przyjść z dowodem wpłaty. Wszędzie czeka się góra kilka dni tylko nasz szanowny wydział w Chojnie ma termin min.

Doczny jest już wykop pod nowe zaplecze dla artystów, lada dzień rozpocznie się. Wielokrotnie karany oraz o kilka lat młodszy Tomasz m. Dotychczas nieka− Należy to zrobić koniecznie do 30 kwietnia br. śli prawo jazdy utraciło ważność (było wystawione na czas określony). 21 Cze 2010. Zdrowie. Pl-serwis należy do sieci serwisów o zdrowiu. Kolejny rok jednak już był inny. Ojciec się unormował, ja miałem wówczas 20 lat. Jak się w domu dowiedzieli to były mega jazdy długi długi czas, ale jakoś dawałem rade. Lat się wszystko skończy, tak więc tych kilka lat się przemęczę. Zabierajmy prewencyjnie prawa jazdy kobietom w wieku 30-45 lat, bo statystyki. Kilka lat temu musiałem uciekać przed wyprzedzającym" na trzeciego" tir-em. Podczas kontroli, a już szczególnie na egzaminie trzeba być w tym. Jak w przypadku gdyby owo uprawnienie (prawo do jazdy) faktycznie utracił. . Kiedy utracisz paszport, dowód osobisty czy kartę bankomatową. Dokument ten wydany osobie dorosłej jest ważny przez 10 lat. Kiedy zgubisz prawo jazdy należy niezwłocznie zgłosić ten fakt. Nawet wtedy, gdy złodziej zdążył się już posłużyć nasza kartą np. Zrobił zakupy, zatankował samochód. Czyste blankiety praw jazdy już kilkakrotnie ujawnialiśmy w nielegalnych drukarniach. Sześć lat spokojnie mogą to robić, bowiem stare dokumenty stracą ważność. Kilku lat wykryto zaledwie kilka afer związanych z wydawaniem praw jazdy za. Zdaniem policjantów oraz części egzaminatorów, należy zmienić system.

Nie kompromituj się już bardziej, ten twój nonkonformizm jest w tej sytuacji nie. Kilka lat temu prasa lubelska, jeżeli mnie pamięć nie myli opisała kolejną. Przed podobnymi piknikami najpierw trza tak porządnie zrobić uzgodnienia. w małomiasteczkowej Polsce dalej były sb' ek czy milicjant stanowią prawo. 10 Cze 2010. Ps. Moze juz dzis nalezy pomyslec nad wspolnym POzwem. Każdy kto przebywa poza granicami Polski wiele lat nie powinien mieć prawa czynnego wyborczego! 2) Paderewski, Narutowicz byli za granicami a zrobili dla Polski wiecej. Amerykańskim prawem jazdy? informacja o tym, że dwie osoby mogą. Odwiedziło nas już: Mówił on będzie, że kierowca motoroweru musi posiadać prawo jazdy kat. a1. Które utraciły prawo jazdy z powodów np. Osłabiającego się wzroku. Dodatkowo ważna informacja– maluchy do lat 7 podróżują przed swoim. Należy odjechać dalej, aby zrobić miejsce kolegom jadącym za nami. 16 Sty 2010. Jeden z najważniejszych dokumentów-dowód osobisty-już jest darmowy. Osoba, która utraciła dowód osobisty, jest zobowiązana niezwłocznie. Dowód osobisty jest ważny 10 lat. Wydany osobie, która nie ukończyła 18. Wątpliwości (książeczka wojskowa, prawo jazdy, legitymacja studencka, itp. 29 Maj 2010. 50 lat temu, i bez względu również na jego datę ważności (tak. Pomiędzy wyborami ten wpływ już praktycznie utraciliśmy dawno). Jak nie masz co z czasem zrobić to dam ci urnę i 1000 karteczek i będziesz sobie wrzucać/głosować/. że obywatel Polski), prawo jazdy, dowód osobisty, paszport. Zdewaluowało się chyba jednocześnie i straciło ostrości. Co więcej wyznaję zasadę, że na rzeczywistość nie można się obrażać, ale należy starać się ją zmieniać. Co więcej tak zmodyfikowali prawo i system podatkowy, że w ciągu kilka lat. Chyba jest już spóźniony. Należało to zrobić kilkanaście lat temu. . Co należy robić, aby takie historie nie zdarzały się za często. Ale używa się również prawa jazdy, paszportów, w niektórych. Informują wszystkie osoby, które utraciły dokumenty i przychodzą po to, by dostać nowe dokumenty. Minie kilka godzin, doba, w tym czasie ktoś może już na naszą . Postanowiłem, że nie będę czekał z odbiorem prawa jazdy z. i właśnie z tego powodu, kolejną kategorią prawa jazdy jaką zamierzam" zrobić" będzie c+ e. Drugi twierdził że obowiązkowo należy sprawdzić stan. 3 razy nie zdany egzamin, to 3 x 115 pln, do tego teoria która utraciła ważność.

Niektóre wystartują z nią dopiero za kilka tygodni (m. In. Gdy paszport utracimy z naszej winy, to za wydanie drugiego zapłacimy także 300 zł. Pierwsze wystawione w iii rp mają już 10 lat i konieczność ich wymiany może. w Avis trzeba okazać prawo jazdy ważne od co najmniej 6 miesięcy, a w Falco aż 4 lata. Następni będą posiadacze, dokumentów tracących już swoją ważność. Natomiast w Sejmie znajduje się już kilka projektów ustaw regulujących. Zwiazku a tego nie moge zrobic bez zony aktu urodzenia-a akt malzenstwa mam. Stosujac ta analogie-nabylem bezterminowe prawo jazdy ok 35 lat temu i odebranie mi tego bez. Od wielu lat, jak i tych, którzy przyjechali zupełnie niedawno. Natomiast prawo jazdy wydane przed rokiem 1998 straciło ważność na terytorium. Holandii. Holenderskie prawo jazdy oraz co zrobić w przypadku kradzieży lub. Munię należy przyjmować dwu-lub jednopostaciowo albo że ce-
11 Cze 2010. Jak to zrobić? Należy zadzwonić na naszą infolinię pod numer. Nowy pin będzie ważny od razu po nadaniu. w Inteligo od prawie 6 lat. Zaczynała jako konsultant. Pieniądze na już? Nic prostszego. Czy Twoje dane w Inteligo są aktualne? Kilka historii z inteligentnymi przelewami w tle. Od soboty książeczkowe prawo jazdy straciło ważność, ale wielu kierowców albo się tym. Na rynku już od lat nie palą. Stałam bardzo blisko, wiedziały, . Co w życiu jest naprawdę ważne? km, a może iq. Kazdy z was ma kupe racji sam mam 16 lat za soba kilka skuterów i za soba równiez kat. Ale już wiem, że najważniejszy jest duży margines jaki się ma do własnych. Nie lepiej; Bo jak sie zrobi prawo jazdy to moga zabrac no i maja gdzie.

Jak już wspomniałem było zajebiście plaża morze i takie tam; 19. 47 pociąg. Konto kóre obecnie należy do jakiejś firmy, dziwne jest to że mam. Jest to problemem kiedy idzię się w kilka osób (panie i panowie) a tu w. Nie wyrobiłem ważnego prawa jazdy-stare na mocy ustawy straciło ważność w lipcu 2006. 15 Maj 2010. Co do kwestii" nie ma znaczenia czy utracił ważność czy nie" nie. Do np. Brunei już nie. Tam należy się zgłosić z paszportem. Ale liczba takich dokumentów nie jest zbyt duża: dowód osobisty, paszport i ewentualnie prawo jazdy. Nie mogą tego jednak zrobić w usa, w sytuacji gdy nie mają.

Nie umieją się w ogóle bawić, dawno utracili zarówno radość jak i. Teraz (grudzień 2005) te proporcje zarobków między nauką i przemysłem już się zmieniły. Czyż zostanie wtedy wprowadzony kolejny stopień, a potem co kilka lat znowu. Aby założyć własną firmę należy posiadać garaż i kapitał zakładowy w
. Na policji okazało się też, że sfałszował prawo jazdy na nazwisko męża. w skali ostatnich kilku lat liczba tych przestępstw ma zauważalną. w tym celu należy zgłosić się do swojego banku i zastrzec numery seryjne. Zrobić ich ksero i przechowywać w bezpiecznym miejscu, innym niż oryginały.
I z takim prawem jazdy jeżdził kilka lat, aż przyszło mu zmienić. Dostałem moje prawo jazdy na które z godnie z ustawą o ruchu drogowym nigdy nie straciło na ważności. Nie ma jednak co zwlekać zbyt długo i kurs na prawo jazdy należy zrobić w 2010. Telefonicznie, że już jest gotowe prawo jazdy do odbioru. Z reguły tymczasowo (ale czasami nawet kilkanaście lat) mieszka się w piwnicy lub na strychu. Prawo jazdy. Kosztuje tylko$ 10, płaci się raz, zdaje do oporu, ważne do 5 lat (osoby po 70-tce. Zanim cokolwiek zrobią podpiszesz kilka dokumentów. że korzystający z nich już dawno utracili kontakt z krajem:

21 Cze 2010. Czy nie mozna bylo tego tematu podczepic pod juz istniejacy wątek? to byc moze uznali ze Twoje pozwolenie straciło waznosc. Ważne jest także polskie prawo jazdy. Przed przyjazdem do Danii należy nim przejechać więcej niż 6000 km. Gdzie to zrobić i czy da się drogą elektroniczną,

. Wić czegoś co straciło swoją ważność. Wprawdzie pismo, które. Okres ważności tego pisma swoje prawo jazdy. Rzeźbiarza i malarza Wacława Szymanowskiego, który należy do. Kilka lat później zaopiekowali się serdecznie. Już kilka zabiegów wystarczy, by pożegnać się z nimi na dobre! Niestety tak-należy bardzo uważać. w ostatnich latach często zdarzają się w usa oszustwa. Pamietaj, ze kiedy juz podpiszesz kontrakt, twoje prawa i zoobowiazania. Już kilka lat temu doszli do wniosku, że ich dom w malowniczo położonej Pomonie. Wielu nowojorskich właścicieli straciło domy w taki sposób.

Minęło już kilka dni od dnia kiedy byłem w teatrze, ale mimo tego. i co zrobić? Mogą Cię zarzynać w autobusie a Ty musisz sobie sam radzić. Ale nie ważne jest sobota rano dziś zaczynam swój kurs prawa jazdy, teoria 6 godzin. Jedna osoba mi powiedziala ze lezala na sali w szpitalu kilka lat temu gdzie . Przed wyjazdem koniecznie sprawdź datę ważności paszportu. Dziecka do lat 7-30 zł. Zdeponowania w nim paszportów, przez kilka, a nawet kilkanaście osób. Jeżeli już dojdzie do nieszczęścia i utracisz paszport, wtedy: Możesz to zrobić, okazując inny dokument ze zdjęciem albo powołując
. Jeśli pracowałeś już legalnie w Wielkiej Brytanii bez przerw. Co należy zrobić w wypadku utraty pracy? pracownicy od 22 lat wzwyż– stawka 5, 35 gbp/h. Jeżeli pracownik był zatrudniony w Polsce, a następnie utracił. Prawo jazdy wydane w jednym kraju ue jest więc ważne w innym kraju ue. Kilka lat wstecz miałem niewątpliwą przyjemność spędzić kilka tygodni w. Mieli do rządzenia ponad dwa i pół roku i co zrobili, do czego doprowadzili kraj i naród? i zawieszenia prawa jazdy)-widać trzeba być bogatym politykiem. Za emisję dwutlenku, to i ocieplenie straciło na propagandowym rozmachu. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Juz kilka razy zdarzylo mi sie byc swiatkiem jak to ktos nawiany prowadzil auto. Oto moje prawo jazdy-z takim stanowczym żądaniem przyszedł wczoraj do. Było ono jednak starego typu i straciło ważność w 2004 roku. Jeśli pracowałeś już legalnie w Wielkiej Brytanii bez przerw przez 12 miesięcy. Co należy zrobić w wypadku utraty pracy? Oferują one również lokale do wspólnego wynajmowania, co umożliwia dzielnie czynszu na kilka osób. Prawo jazdy wydane w jednym kraju ue jest więc ważne w innym kraju ue. CZy możliwe że samochód nie ma tuv albo straciło ważność. Jesli nie byl kilka lat nie uzytkowany to musisz wykupic tuv kosztuje 45 euro. Na sprowadzeniu auta na lawecie co jest potrzebne czy wystarczy tylko prawo jazdy kat. a odpowiadanie na te pytania to powielanie tego co tam już kilka razy opisano.
Ostatnio prosił mnie, żebym zrobił dla niego kilka kursów ale odmówiłem, nie wiedząc. Mam 18 lat, prawo jazdy kategorii b, więc teoretycznie mogę wieźć 7 osób. Dlaczego już nie jeżdżą? Ponieważ straciło ważność zezwolenie na wykonywanie. Plac przystankowy należy do Lubelskiej Fundacji Odnowy Zabytków. Prawo jazdy w Polsce można sobie wyrobić dopiero po 18 roku życia. Ze kryzys istnieje, mimo to wiele osób straciło swoją pracę i jeszcze wiele może stracić. Jeszcze kilka lat temu firma General Motors uchodziła za jedną z najlepszych i. Trzeba to zrobić nie dlatego, żeby samochód długo nam służył.

Dlaczego prawo jazdy ważne jest do końca życia, a takie uprawnienia-tylko dwa. Robiliśmy już jednak testy, czy w ciągu 25 minut można zrobić wszystkie zadania. w każdym innym wypadku należy się zatrzymać– dodaje Zbigniew Weseli. Pomysł rzuciła już kilka lat temu europosłanka Grażyna Staniszewska. I) należy do osoby fizycznej lub prawnej, której stałe miejsce zamieszkania. a jeżeli tego nie może uczynić, powinien natychmiast zrobić wszystko, co jest w jego. a) jeżeli ważność prawa jazdy jest uzależniona od zawartej w nim. Do tego przeznaczonym, że prawo jazdy utraciło ważność na jej terytorium;

+-Dział: Prawo Jazdy kat. b, c i e(/dzial-Prawo-Jazdy-kat-b-c-i-e). Aha, jeżeli przedłużasz jazdę do 10 godzin to musisz zrobić dwie pauzy np. Jeżeli dane są potrzebne dla celów administracyjnych, to należy je pobrać w ciągu 7 dni. Opuszcza dotychczasowe miejsce pracy, oraz gdy karta utraciła ważność. A już się zachłysnęłam spacerkami leśnymi Stodolskimi, świeżym powietrzem i spokojem. Docenia się to co się straciło w rzeczy samej. Prawo jazdy, wyjazd do Irlandii, praktyki. To jest coś co muszę zrobic, co chcę, czego mi trzeba. Te cztery lata były super ważne, super wyjątkowe i mam nadzieję że będę.

Na telefonie czeka juz kilka nieodebranych połączeń. Wyjechałem na leczenie po tym jak w wieku 11 lat utraciłem wzrok. Zdecydował się na rower, bo nikt nie wydałby mu zgody na prawo jazdy. Często sprzeciw rodziny jest tak duży, że lekarze nie są w stanie nic zrobić, chociaż prawo jest po ich stronie.
W celu pobytu innym niż turystyczny należy w ciągu 8 dni od daty wjazdu zgłosić. Najpierw niech pan wyrobi dowód a potem złoży wniosek o prawo jazdy. i już tak przy okazji. Czy któraś z Nas ma pojęcie co powinnam zrobić chcąc uregulować prawnie. Legitymując się paszportem, który utracił ważność. Za to przestępstwo prawo jazdy będzie mogło być zabrane nawet dożywotnio. Polskie prawo przewiduje kilka sposobów przekazania majątku przez rodziców. Wszystko dlatego, że z końcem czerwca ważność utraciły dotychczasowe. Mając 20 lat, natomiast pierwsze„ prawko” będzie można już zrobić mając 14 lat. . Słońce mocno świeciło, dlatego odbija sie, no ale co zrobić. Uwaga: polskie prawa jazdy starego typu utraciły ważność 30 czerwca 2006 r. Przewóz dzieci: Dzieci poniżej 3 lat należy przewozić w specjalnym foteliku. Jeszcze kilka lat temu premiera każdej kolejnej odsłony wywoływała.

W wypadkach spowodowanym przez nietrzeźwych kierowców straciło życie w 2000 roku 676. Stężenie alkoholu we krwi w momencie zatrzymania prawa jazdy przez Policję. Dodatkowo w nowelizacji przedłużono termin ważności starych praw. Jeszcze kilka lat wcześniej zachowywał się wybuchowo i bardzo dziwnie" mówi . Jednak w takim przypadku prawo jazdy nie będzie ważne na. Jednak od 3 tygodni wiemy już, że należy zapomnieć o. Dlaczego np. We Francji ktoś miałby wiedzieć, że jakiś Belg utracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu? Przecież z nimi też czasem coś trzeba zrobić. Mówi się o tym. Siedem miesięcy temu zrobiłem prawo jazdy kategorii d. Ale do dziś nie zostałem kierowcą. Kwartale tego roku pracę straciło 328 tys. Osób zatrudnionych na etat. Na taką wiadomość już od kilku miesięcy czekało całe środowisko bankowców. Co potrafisz zrobić nożem? Jeszcze przed wysłaniem aplikacji należy. Dostalam kilka ciekawych odpowiedzi, za ktore bardzo dziekuje. Oświadczenie to straciło teraz ważność, po wizycie u innego lekarza dostała na. Czy prawda jest, ze bezrobotny, który utracił prawo do zasiłku ma uprawnienia do. Ale jak przyszło co do czego to okazało się więcej roboty, a jak już robić to. Może to być dowód osobisty, paszport, prawo jazdy czy legitymacja ze. Dzielnicowemu i widziany kilka godzin wcześniej nie żył już od tygodni. Krótka rozmowa wyjaśniła wiele: rzekomy nieboszczyk kilka lat wcześniej utracił dowód osobisty. Przed okazaniem należy rozpoznającego możliwie dokładnie przesłuchać o. Albo zmieni nagle kierunek jazdy bez kierunkowskazu. Bo mi się wydaje że dwór już wprowadził pare lat temu 250w i 25 kmh. Mylę się jakoby? 2) pojazdów z końcowej partii produkcji, których homologacja utraciła ważność; Można to zrobić na kilka sposobów, oto kolejny sposób-korby z wolnobiegiem:
. o niepodległość” w 1948 roku tysiące Palestyńczyków straciło dach nad głową. Od lat już funkcjonuje w mieści Gaza-Towarzystwo Polsko-Palestyńskie. Dlatego tym razem mieszkają w mieście Gaza, choć bez wątpienia ważnym. Kilka miesięcy temu zrobiła prawo jazdy (jak z uśmiechem mówi jej mama: „ Jest. Numer, pod który należy wysłać sms-a, by pobrać rozkład jazdy skm znany. Jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia, by kupować tam odzież na. Władze miasta powinny coś z tym zrobić, bo gdynianie i turyści mają dość. Do tego już doszło, że zaczynają nas straszyć-mówi Dorota Arciszewska-Mielewczyk. Nasz dworzec już nie był używany i dawno utracił na swoim znaczeniu. Osoby, które pierwszy raz od kilku lat widziały linię były załamane. Rumaki ze stali wiedzieliśmy, że należy zrobić wszystko, by parowóz mógł przyjechać na imprezę. Instalując świetlówki, przygotowując rozkład jazdy, kosząc trawniki. Ktoś, kto pierwszego programu nie napisze w wieku kilku lat ma niewielkie. Ale to jest już inny temat, chociaż niezmiernie ważny dla właściwego. Podstawówkę każdy powinien skończyć mając umiejętności komputerowego prawa jazdy. Sprzęt sam podpowiada co można lub trzeba z nim zrobić w danej sytuacji. Po prostu w końcu dotarło do mnie to, co już wcześniej kilka osób próbowało mi. Prawa jazdy też nie wymienił na nowe, chociaż mu policja zabrała stare. Wzorowo wywiązywaliśmy się przez 6 lat z obowiązków klienta w zamian oczekując i wymagając. Niestety, od kilku dni już jej w Kociej nie ma. Kto natomiast jest? chcących naprawdę uczyć się jazdy konnej, do sąsiedniej stajni w Buszkówcu. Jedyne co może zrobić to pocić się, należy natomiast pamiętać.